09. 05. 2023

Představení kolekce 2024

Po kratší odmlce jsme se letos rozhodli uspořádat pro naše zákazníky prezentační akci, na které jsme představili kolekci kalendářů a diářů na rok 2024 a zároveň naši novou digitální technologii. Akce se konala ve druhé polovině dubna přímo v naší tiskárně

Představení kolekce 2024

Během jednoho týdne nás navštívilo téměř 80 zákazníků z Čech i ze Slovenska. Děkujeme všem, co k nám dorazili a věříme, že u nás načerpali spoustu nových informací. Ukázali jsme jim, jak pracuje ofsetová tiskárna, co všechno tisk a knihařské zpracování jejich zakázek obnáší a jakými kroky musí projít každý jejich produkt.

Hlavním bodem prohlídky byl náš nový inkjetový stroj s integrovanou výrobní linkou, který přináší nové obchodní možnosti a výhody. Zákazníci byli z celé prezentace nadšení. Ti, co naši firmu znali, ocenili nové investice a už během prezentace přemýšleli, které zakázky by mohly být vyrobené novou technologií. 

A nováčci byli překvapeni, jak složitý je celý proces výroby knih, diářů nebo zápisníků.

 

Byli jsme moc rádi, že se zase po čase můžeme se zákazníky setkat osobně.  Vždy je příjemné vědět, kdo je na druhé straně mailu nebo telefonu.


Připravená data
pro rychlý tisk
bez problémů

Víme, že připravit data správně je někdy náročné. Pošlete nám je a my soubor připravíme anebo navštivte naši zákaznickou sekci, kde najdete podrobnosti, jak připravit tisková data.

Zákaznická sekce


Nenašli jste,
co jste hledali?

Naším cílem je splnit veškerá Vaše přání. Kontaktujte nás a společně vymyslíme, jak zrealizovat Vaše představy.

Zašlete nezávaznou poptávku

Chci tisknout
Knihy
Katalogy a brožury
Časopisy
Plakáty a letáky
Diáře
Zápisníky
Kalendáře
Drobné tiskoviny