01. 07. 2024

Sada diáře a notesu „s citem pro přírodu“

Když se design setká s přírodou, vznikne něco mimořádného.

Sada diáře a notesu „s citem pro přírodu“

Sada diářů a notesů pro Zlín Film Festival je toho důkazem. Design této sady je inspirován naší EKO kolekcí 2025, která klade důraz na udržitelnost. Potahy desek diáře i notesu, stejně jako jejich vnitřní strany, jsou vyrobeny z ekologicky šetrných materiálů. Díky našemu pokročilému INKJetovému tiskovému stroji jsme mohli tyto vnitřní strany plně personalizovat podle potřeb Zlín Film Festivalu.

Vnitřní strany

Psát a plánovat budete na stránkách z recyklovaného papíru. Papír navíc tvoří i 20 % vláken z cukrové řepy, která nahradila dřevitou vlákninu. Tento způsob výroby papíru má výrazně menší negativní dopad na životní prostředí. Na předsádky diáře jsme použili kvalitní recyklovaný papír.

Díky našemu INKJetovému tiskovému stroji jsme navíc mohli plně individualizovat vnitřní strany. Barvu kalendária jsme přizpůsobili tak, aby ladila s designem. Na každý list jsme doplnili logo Zlín Film Festivalu a část nákladu jsme personalizovali pro úzký okruh hostů Zlín Film Festivalu.

Design

Potah desek diáře je vyrobený z recyklovaných papírů a obsahuje 30 % konopných vláken, která zbyla z průmyslového zpracování technického konopí.

Potah desek notesu je také vyrobený z recyklovaných papírů a obsahuje 30 % sušené trávy. Na potahu najdete precizní černou ražbu.

Diář i zápisník jsou doplněny gumičkou na zavření i gumičkou na tužku.


Spolupráce se Zlín Film Festivalem byla pro nás radostí a již nyní se těšíme na další ročníky.

Vaše tiskárna

GRASPO CZ


Připravená data
pro rychlý tisk
bez problémů

Víme, že připravit data správně je někdy náročné. Pošlete nám je a my soubor připravíme anebo navštivte naši zákaznickou sekci, kde najdete podrobnosti, jak připravit tisková data.

Zákaznická sekce


Nenašli jste,
co jste hledali?

Naším cílem je splnit veškerá Vaše přání. Kontaktujte nás a společně vymyslíme, jak zrealizovat Vaše představy.

Zašlete nezávaznou poptávku

Chci tisknout
Knihy
Katalogy a brožury
Časopisy
Plakáty a letáky
Diáře
Zápisníky
Kalendáře
Drobné tiskoviny