04. 06. 2024

Tiskové projekty pro Zlín Film Festival 2024

Již druhým rokem se naše tiskárna zařadila mezi významné partnery Zlín Film Festivalu, jednoho z největších filmových festivalů pro děti a mládež na světě. Letos jsme pro Zlín Film Festival vyráběli celou řadu tiskovin. Pojďme se na ně podívat.

Tiskové projekty pro Zlín Film Festival 2024

Sada diáře a notesu „s citem pro přírodu“

Tuto sadu EKO diáře na rok 2025 a notesu jsme vyráběli opravdu s radostí a láskou. Design je inspirovaný diáři EKO z nové kolekce 2025. A na potah i vnitřní strany jsou použity materiály šetrnější k životnímu prostředí. Využili jsme také náš INKJetový tiskový stroj a vnitřní strany jsme plně individualizovali pro Zlín Film Festival. My jsme z této sady nadšení. 

Aukční katalog klapek

Salon Filmových klapek ke Zlín Film Festivalu neodmyslitelně patří. A co by to bylo za aukci, bez přehledné brožurky, kterou jsme vyrobili. „Za 125 výtvarných děl zaplatili letos dražitelé 3 772 000 korun, rekord z loňska tak překonali o tisícovku. Nejvyšší suma letos padla za klapku autora Čtyřlístku Jaroslava Němečka „Přijela k nám pouť“. Salon filmových klapek se konal už posedmadvacáté, z výtěžku aukce znovu podpoříme začínající filmaře.“, uvedl na svém webu Zlín Film Festival. (Zdroj: https://www.zlinfest.cz/news/klapky-se-vydrazily-za-rekordnich-3-7-milionu-korun)

Publikace Zdeněk Rozkopal – Skrytá tvář filmového architekta

Tato publikace ukrývá vzpomínky na práci Zdeňka Rozkopala, významného filmového architekta a ilustrátora, který se podílel na mnoha českých a slovenských filmech a televizních seriálech. Šitá měkká vazba a obálka s klopami v formátu 210 x 260 mm.

Další drobné tiskoviny

Vyrobili jsme také malý, ale milý notýsek nejen pro školáky, a víc než 10 000 různých pozvánek, podpisových a děkovných karet.

Bylo nám potěšením a těšíme se na pokračování spolupráce se Zlín Film festivalem i v dalších letech.

Rádi bychom poděkovali také našemu dlouholetému dodavateli papíru, firmě SAPPI, za dodávky papíru pro většinu uvedených tiskovin. Těší nás, že naše obchodní vztahy často přerůstají v pevná partnerství.

Tiskárna GRASPO CZ


Připravená data
pro rychlý tisk
bez problémů

Víme, že připravit data správně je někdy náročné. Pošlete nám je a my soubor připravíme anebo navštivte naši zákaznickou sekci, kde najdete podrobnosti, jak připravit tisková data.

Zákaznická sekce


Nenašli jste,
co jste hledali?

Naším cílem je splnit veškerá Vaše přání. Kontaktujte nás a společně vymyslíme, jak zrealizovat Vaše představy.

Zašlete nezávaznou poptávku

Chci tisknout
Knihy
Katalogy a brožury
Časopisy
Plakáty a letáky
Diáře
Zápisníky
Kalendáře
Drobné tiskoviny