25. 05. 2023

Získali jsme další ekologickou certifikaci

Tiskárna Graspo CZ, a.s. získala další ekologický certifikát: Product footprint Co2 Neutral

Získali jsme další ekologickou certifikaci

Může se zdát, že o ekologii toho bylo ve světe již řečeno mnoho. Opak je ale pravdou. Čím dále více si uvědomujeme to, že být ekologicky a společensky zodpovědnou firmou je naším posláním a je naší povinností naším zákazníkům nabízen možnosti, jak i svojí zakázkou napomoci tomu, aby naše životní prostředí co nejméně utrpělo.

Je tedy naší velikou radostí oznámit, že se naší tiskárně čerstvě podařilo získat další ekologický certifikát Product Footprint Co2 Neutral, který volně navazuje na certifikaci od certifikační společnosti Preffered by Nature - Measuring Co2. 

Co certifikace Product Footprint C02 Neutral zjednodušeně znamená?

Při výrobě zakázky vznikají emise. Abychom ze zakázky udělali CO2 neutrální zakázku – tak potřebujeme tyto emise vykompenzovat. Proto emise vzniklé za danou zakázku, které přesně spočítáme, tzv.“ vyofsetujeme“ na tržišti s ekologickými projekty.

Tyto ekologické projekty se nachází různě po světě (střední Amerika, Afrika, Indie a další) a jsou zaměřeny na projekty podporující větrnou a vodní energii, lesnictví a další.

Oslovila Vás možnost získání certifikátu i pro Vaší zakázku?

Neváhejte se s dotazy obrátit na naše obchodníky. Podrobnější informace a kroky, jak při získávání certifikátu pro Vaší zakázku, postupovat, se již brzy dozvíte v nadcházejícím příspěvku. 


Připravená data
pro rychlý tisk
bez problémů

Víme, že připravit data správně je někdy náročné. Pošlete nám je a my soubor připravíme anebo navštivte naši zákaznickou sekci, kde najdete podrobnosti, jak připravit tisková data.

Zákaznická sekce


Nenašli jste,
co jste hledali?

Naším cílem je splnit veškerá Vaše přání. Kontaktujte nás a společně vymyslíme, jak zrealizovat Vaše představy.

Zašlete nezávaznou poptávku

Chci tisknout
Knihy
Katalogy a brožury
Časopisy
Plakáty a letáky
Diáře
Zápisníky
Kalendáře
Drobné tiskoviny